Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Левски 1
Изгрев
122 990 €
240 547.53 лв.

(1 640 €, 3 207.56 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 15:40 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 18 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

ЛОГО ХОУМ

ви Представя

*Двустаен голям апартамент на ул.Орхидея
*акт 14
*Сграда с Модерна архитектура и лукс общи части
*големи френски прозорци осигуряващи светлина и модерна визия
*апартаментът е с прилежаща маза 3,83кв.м.
*панорамна тераса
*спалня
*дневна 26кв.м.
*попитайте за схема на плащане
*Паркоместа - 20500е
*БАНКИ- Изряден имот за финансиране .Можем да ви осигурим най-изгодните банкови предложения
Особености
Тухла
Асансьор
Саниран
За контакт:
0884030464

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ЛОГО ХОУМ
0884030464
В imot.bg от 2024 г.
logoimoti.imot.bg
Адрес:
област Варна, гр. Варна, бул.Сливница 98
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Левски 1
Изгрев
Обява: 1b177486583431470

122 990 €
240 547.53 лв.
(1 640 €, 3 207.56 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Левски 1, Изгрев

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност